I dalin të brendshmet(foto)

I dalin të brendshmet(foto)


Candice Swanepoel duket se ka përjetuar një moment “alla Sharon Stone” duke nxjerrë para publikut të brendshmet. Modelja dhe njëkohësisht ëngjëlli i Victoria Secret ndodhej në Meksiko për një ceremoni të veçantë mode por është fiksuar nga paparacët në këtë pozicion që ka treguar pak më tepër se sa duhet.