Rita Ora përseri i duken të brendshmet, i kombinon me fustanin( Photo )


Rita Ora përseri i duken të brendshmet, i kombinon me fustanin

Ka performuar në Londër dhe si gjithnjë e ka me vete publikun britanik. Por përveç performancave bjondja Rita Ora, na tregon më shumë.
Ajo është përkulur teksa këndon, dhe paparacët kanë fotografuar të brendshmet e saj, që mesa duket qenkan ngjyrë mente si fustani