Adelina Tahiri, cokollata me e Nxehte e kesaj vere (Foto)

Adelina Tahiri, cokollata me e Nxehte e kesaj vere (Foto)
Duket, se pas daljes së klipit të saj më të ri, “Kujtimi”, Adelina Tahiri ka zgjedhur detin për të kaluar disa momente relaksi. Këngëtarja s*ksi ka publikuar në faqen zyrtare të saj, foto ku më së shumti duket trupi i saj perfekt dhe një nxirje që do ja kishin zili të gjitha vajzat.
Megjithëse bukuria e Adelinës është e dallueshme edhe me veshje të tjera, teksa shfaqet me rroba banje, ajo me siguri që i ka nxehur gjakrat e shumë fansave të saj, djem e vajza, këtyre të fundit, ka shumë gjasa nga xhelozia.