Irina zhvishet për të “harruar” Ronaldon

Irina zhvishet për të “harruar” Ronaldon


Ditët e fundit mediat rozë flasin për një ftohje të mundshme të marrëdhënies së modeles ruse Irina Shayk, me futbollistin Kristiano Ronaldo. Deri më tani ka vetëm zëra dhe asgjë zyrtare, ndërkohë që të dy personazhet vazhdojnë karrierën e tyre.
Kështu, modelja e njohur së fundmi ka pozuar për koleksionin e fundit të të brendshmeve të “La Clover”, duke treguar edhe një herë linjat e saj të mrekullueshme. Duke parë këto foto, me siguri që Ronaldo do të mendohej mirë nëse do të dëshironte t’i jepte fund marrëdhënies me bukuroshen ruse