Irina Shayk “harron” të brendshmet (FOTO)

Irina Shayk “harron” të brendshmet (FOTO)
Lajme Vip-Cristiano Ronaldo u duk i painteresuar për çmimin e Futbollitit Europian të Vitit, në ceremoninë e zhvilluar të enjten, pas hedhjes së shortit të grupeve të Champions League. 
Arsyeja ishte e qartë, Irina Shayk, e cila shkëlqeu përkrah madrilenit, ndërsa çmimi i lakmuar i shkoi katalanasit Andres Iniesta.
Portugezi u pa gjatë ceremonisë duke qeshur dhe bashkëbiseduar me zë të ulët me supermodelen ruse gjatë të gjithë kohës, i pashqetësuar për çfarë po ndodhte përreth tij.
Me Irina Shayk që konsiderohet gjerësisht si një prej femrave më të bukura në planet, është e vështirë që të fajësosh 26-vjeçarin për shpërqendrimin e tij