Aferdita Dreshaj takon Rita Oren

Aferdita Dreshaj takon Rita Oren

Bashke me te motren Jehonen, modelja dhe kengetarja Aferdita Dreshaj ka pasur mundesi gjate kesaj kohe te jete e pranishme ne te njejtin mjedis me kengetaren me te famshme shqiptare te momentit, Rita Ora.  “Rita Ora ishte nder qe te njoha”, ka thene e fejuara e Shpat Kasapit, e cila nuk e ka kaluar kete rast pa shkrepur nje foto ne shoqerine e Ores