OMG! Kim Kardashian preu floket si cunatFotografet groposin me modelin e ri te flokve! Kim Kardashian preu floket e saj te shkurtera dhe terhoqi vemendjen! Te gjitha keto u bene per fotografimin e revistes se njohur Italiane Vogue. Pas pak oresh te pranishmit mesuan se ishte paruke!
Po supriza nuk ndaloj aty. Partneri i saj Kanye West qe ndiqte gjithe pozat, ne kohen kur ajo pushtonte nuk hezitoi te shkembeje puthje te nxehta me te dashuren e tij Kim.
Ja fotografite…