Gena tremb fansat qeth floket

Gena tremb fansat qeth floketGena shokon me pamjen e re pa floke.
Jeni mesuar ta degjonit teksa kendonte kenge korcare dhe greke dhe here pas here tundte dhe floket e tij te gjata kacurrela, duke krijuar keshtu imazhin e tij unik dhe ne mendjen tone te pandryshuar. Por, mesa duket, qenkemi gabuar. Nuk e dime se si ka ndodhur, nga vapa e madhe, apo nga ndonje dalldisje tjeter, por ju duhet ta harroni pamjen e dikurshme te Genes. Ai tani do te shfaqet me pamjen majtas, me floke shume te shkurter dhe paksa si bjond. Nje Zot e di se si do te mund t’i kendoje Gena kenget melankonike me kete pamje prej te forti, ku tashme ajo qe bie ne sy jane nje pale sy zhbirues dhe gati si te inatosur, nje pale tatuazhe ne krah, pra si perfundim, nje njeri krejt tjeter. Nese ne nuk jemi te vetmit qe po kritikojme pamjen e re te Genes, nese reagime te njejta ka pasur edhe nga te tjere, i sugjerojme atij t’i rrise urgjentisht floket dhe nderkohe te sajohet me ndonje paruke, se keshtu sic eshte katandidur, nuk po mesohemi dot