Ronaldo” ndërton një diskotekë në…!

Ronaldo” ndërton një diskotekë në…!Lajmi behet i ditur nga e perditshmja ‘Korreio de Manja’, sipas se cilit shume shpejt do te behet perurimi i kesaj diskoteke qe do te kete emrin ‘Seven’ ne hyrje te saj.
Mesohet se Kristiano Ronaldo ka shpenzuar rreth 500 mije Euro per te ndertuar kete diskoteke, qe do te jete nje mundesi me shume argetimi per pushuuesit qe zgjedhin plazhin e Algarves, per te kaluar pushimet ne keto dite te nxehta vere.
Te ftuarit e pare ne perurimin e diskotekes ‘Seven’ do te jene pikerisht fuitbollistet e Realit te Madridit  dhe Ronaldo ka menduar per nje avion privat, per te mundesuar udhetimin e tyre. Por pa dyshim vemendja me e madhe ne kete nate te veçante do te jete per modelen bukuroshe Irina Shaik te fejuaren e Ronaldos, qe pritet te terheqe vemendjen e te gjithe te ftuarve.